Телефон
Pin-ol Телефон

Про нас

Компанія Pin-Ol вже більше 10 років успішно працює на ринку сувенірної та нагородної продукції. У нас за плечима сотні успішних проектів і вдячних клієнтів. Ми працюємо на результат. Задоволений клієнт і виконання поставленого завдання – наша мета. Кожен виріб – самовіддана праця цілого колективу справжніх професіоналів, які знають про метал все. Ідеї та фантазії кращих дизайнерів у поєднанні з твердими знаннями всіх технологічних процесів, дозволяють втілювати в виробах найвибагливіші ідеї наших клієнтів.

Також, наша компанія пропонує Вашій увазі вироби з натурального каменю і скла. Часто, в ексклюзивних нагородах, подарунках та призах з металу використовуються скляні елементи або, наприклад, підставки з натурального каменю. Все це, ми з гордістю, можемо запропонувати Вам.

До переваг компанії Pin-Ol можна сміливо віднести:

З кожним роком, наша компанія нарощує потенціал – вдосконалює виробничі потужності, сміливо експериментує з дизайном, залучає до співпраці найкращих фахівців галузі. Ми завжди стежимо за настроями і тенденціями на ринку, прагнемо бути кращими.