Телефон
Pin-ol Телефон

УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК СУВЕНІРНОЇ ТА
НАГОРОДНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Наша продукція
Вся продукція

Блог
Травлені металеві значки

Литі значки

Штамповані металеві значки

Портфоліо

ВИДИ ТЕХНОЛОГІЙ ЗНАЧКІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ:

Як замовити виготовлення значків

Зв’язатися з нами можна будь-яким зручним для Вас способом:

Просчитать в Viber Просчитать в Telegram Написать на почту

Для розрахунку вартості виготовлення значків вкажіть: тираж, бажаний розмір, покриття (нікель \ золото) і кількість квітів емалі на виробі. Для попереднього розрахунку буде досить зображення з зазначеними розмірами, або опису, що саме Ви хочете замовити металеві значки. Для виробництва потрібен макет у векторному форматі (ai., Cdr., Pdf). Якщо такого не маєте, то з розробкою або адаптацією допоможуть наші дизайнери. Всі питання або уточнення по макетів Ви можете надсилати нашому дизайнеру

Дизайнер

Виготовлення значків на замовлення та доставка

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою (або будь-який інший зручний для Вас перевізником) за рахунок одержувача. Всі замовлення, вартістю від 5000 грн і вище здійснюються за наш рахунок (новой почтой). Також Ви можете забрати замовлення самостійно в нашому офісі за адресою – м Київ, пров. Радищева, 6 (за попередньою домовленістю). ОПЛАТА. Оплата на карту приват банку, оплата готівкою, оплата на ФОП (3 гр.)

Витяг  Витяг  Витяг

Виготовлення бейджів і медалей в Україні

Виготовлення бейджів на сьогоднішній день є буквально кожному. Такі нагороди використовуються в спортивних змаганнях, ними нагороджують персонал і партнерів по бізнесу, заохочують призерів. Потрібно сказати, що кожна подія по-своєму унікальне, а значить виготовлення орденів і медалей в Україні дозволяє покрити буквально всі потреби. Співпрацюючи з компанією «Ливарний будинок», навіть керівник невеликої спортивної секції, може порадувати своїх юних спортсменів медалями високої якості за все досягнення.

Як відбуваеться виготовлення медалей на замовлення

Медалі та ордени на замовлення діляться на безліч категорій. До виробництва кожної з них слід підходити в індивідуальному порядку. Перед тим, як розповісти про виготовлення нагород, розглянемо найпоширеніші їх види і типи.

]